Sunday, October 14, 2012

No Makeup Makeup Look - Makyaj Olmayan Makyaj Görünüşü


When I go out for shopping or hanging with my friends at a coffee shop, I usually don't wear a ton of makeup. I prefer my no makeup makeup look, which takes only 5 minutes and makes me look like I have a pretty good skin :) I filmed how to apply a no makeup makeup look a while back. I wanted to remind you because I repeat the same exact steps very often and today was one of those days. You might find it useful if you haven't watched already :D I'm wearing Origins Vitazing moisturizer all over my face, Vichy Dermablend foundation on the spots I need extra coverage and under my eyes, my Jemma Kidd creme blush in Pomegranate which adds a natural color on my cheeks, Mac's Select Sheer Pressed Powder on my T zone, a small amount of mascara just on the tips of my eyelashes and to finish off I added some Fresh Sugar Rose Lip Treatment on my lips and that's it! You can watch my No makeup makeup video below and see how I achieve this look. Hope you enjoy!

Alışverişe çıktığım zamanlarda ya da arkadaşlarımla kahve içmeğe çıktığımda genelde çok fazla makyaj uygulamıyorum. Makyaj olmayan makyaj görünüşünü tercih ediyorum. Sadece 5 dakika sürüyor ve kendiliğinden güzel bir cildim varmış gibi gözüküyor :) Bir süre önce makyaj olmayan makyaj videosunu çekmiştim. Aynı aşamaları çok sık bir şekilde tekrar ettiğim ve bugün de o günlerden biri olduğu için sizlere hatırlatmak istedim. İzlememiş olanlarınız varsa işinize yarayabilir :D Öncelikle tüm yüzüme  Origins Vitazing nemlendiricisini sürdüm,  Vichy Dermablend fondotenini kapatmak istediğim yerlere ve gözlerimin altına uyguladım, yanaklarıma Jemma Kidd'in Pomegranate rengi krem allığını sürdükten sonra T bölgeme Mac'in Select Sheer Pressed pudrasını uyguladım, daha sonra sadece kirpiklerimin uç kısımlarına biraz rimel sürüp dudaklarıma Fresh Sugar Rose Lip Treatment dudak nemlendiricisi ile makyajımı bitirdim. Aşağıdaki videoya tıklayarak doğal makyaj, makyaj olmayan makyaj videomu ve bu görünüşü nasıl elde ettiğimi izleyebilirsiniz. Umarım beğenirsiniz!1 comment:

  1. Merhaba, web sitenizi google'da makyajla ilgili web sitelerini gezerken buldum. Ben de makyaj videolariyla ilgili bir web sitesi açtım ve sizin gibi tecrübeli isimlerden tanıtım için yardım rica ediyorum. Kısa da olsa bir yazıyla veya sosyal medyada www.makyajvideolari.com 'dan bahsedebilirseniz cok sevinirim. Tesekkurler, Deniz

    ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...