Thursday, June 12, 2014

Physicians Formula Youthful Wear Spotless Fondoten - Foundation


Bir ürünün üstünde cilt lekelerine dair bir idda gördüğüm anda hemen denemek istiyorum :) Physicians Formula'nın Youthfuyl Wear Spotless fondoteni de bunlardan biriydi. Peki ilk izlenimlerim neler oldu? Ciltte nasıl duruyor? Gün boyu nasıl gözüküyor? Tüm bu soruların cevabı hemen aşağıdaki videoda :)

Gelelim bu videodan sonraki görüşlerime. Malesef iki üç kullanımdan sonra pes etmek zorunda kaldım, o da sadece güçlü kokusu ve kullanırken ilk verdiği yağlı his yüzünden. Genellikle yağsız ürünler kullandığım için sanırım alışkın değilim böyle bir hisse :) Ağustos'ta yapacağım blog satışı için ayırdığım sepette yerini aldı. Bununla ilgili ayrıntılar yakında blogumda olacak.

Whenever I see a product targeted for skin discolorations I have to try it. This Physicians Formula Youthful Wear Foundation was no exception. If you want to see my first impressions of it then click the video below.

I shall tell you my final thoughts after giving this product a few more tries. Honestly, I couldn't use it more than 2-3 times just because of the smell and the oily feeling of it upon initial application. It's now in the basket where I keep the products I'll be selling on my blog soon. More info on that will be coming soon.
  youtube     facebook    instagram  

No comments:

Post a Comment

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...