Saturday, January 19, 2013

Wet n Wild Comfort Zone Far Seti - Wet n Wild Comfort Zone Eyeshadow Palette

Biri wet n wild mı dedi? :)  Evet çok az kaldı tüm farlarını almama ama yapılacak birşey yok. Bu kadar kaliteli, muhteşem, aşırı pigmentli, yumuşak, harika renkleri olan ve ucuz bir far görmedim henüz. Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi birbirinden güzel 8 renkten oluşan Comfort Zone isimli bu far seti sadece 4.99 $! Bence bu kaliteye inanılmaz bir fiyat! Eğer bir şekilde wet n wild'ın bu far setine ulaşırsanız kaçırmayın derim. Sadece kolumda en sağdaki Mac'in Club isimli duchrome farının ikiz kardeşi olan renk için bile 4.99 $ verilir diye düşünüyorum. Tek bir renk pek pigmentli değildi o da en soldaki şampanyamsı olan renk. Bir de çok yumuşak bir yapısı olduğu için fırçayı bastırdığınızda farlar toz toz uçabiliyor, ama bazı kaliteli farlarda bile bu sorunu yaşıyorum. Bu kadar kusur kadı kızında da olur diyor, bu seti şiddetle tavsiye ediyorum.

Did any body say wet n wild? :) I'm so close to buy all the wet n wild eyeshadows, but there is nothing I can do about it. I haven't seen such amazing, great quality, very pigmented, soft, gorgeous colors and very cheap eyeshadows in my life. As you can see in the photos below, Comfort Zone palette by wet n wild has 8 very beautiful colors and it only costs $4.99! I think it's an amazing price for value. If you ever come across with this eyeshadow palette, I'd suggest buying it immediately. I'd give $4.99 for the color which you see on the very right on my arm and which is Mac's Club's twin sister. Only one color wasn't pigmented enough, that is the one you see on the very left which is like a champagne color. One more downside is because the eyeshadows have a very soft texture, when you dip your brush the powders can go everywhere. But this sometimes happens to even very quality eyeshadows. I say even the perfection has flaws and I highly recommend this palette.

1 comment:

  1. Deniz, ben bu palete aşığım aşığım ! Bahsettiğin gibi hem pigmentli oluşu hem de MAC Club far dupe bulunması yeter de artar. Umarım Türkiye ye gelir .Güle güle kullan :)

    ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...