Wednesday, January 30, 2013

Lorac Pro Palet - Lorac Pro Palette


Lorac Pro paletini bir kaç ay önce almıştım, yani geçen zaman boyunca kendisiyle bayağı oynadım diyebilirim :) Renkler kesinlikle muhteşem! Eğer her gün kullanabileceğiniz naturel göz makyajlarını seviyorsanız bu palet tam sizin için yapılmış demektir! Bu kutuyla 16 far ve bir far bazı almış oluyorsunuz. Üst sıra sadece mat farlardan ve alt sıra da sadece sedefli farlardan oluşuyor, ki bence harika bir şey bu! Çünkü çoğu zaman mat far da çok kullanıyorum, özellikle göz çukuruma ve firmaların paletlerinde neden bir dünya sedefli far koyup sadece bir ya da iki mat far koyduklarını hiç anlamıyorum.

I purchased this Lorac Pro Palette a couple of months ago, so I had a lot of time to play with it :) The colors are absolutely amazing. If you are into everyday natural eye makeup, then this palette is made for you! You get 16 eyeshadows and an eyeshadow primer with this box. The top row on the has all matte colors and the bottom row has shimmery colors, which I love! Because, I do use matte colors quite often, especially on my crease and I don't get it why companies always put too many shimmery eyeshadows and only a few matte eyeshadows on their palettes. 

Bu paletle eşit sayıda farklı bitişte far almış oluyorsunuz ki bu benim için çok büyük bir artı. Farların yapısını da çok beğeniyorum, yumuşacıklar, pigmentasyonu çok güzel ve kalıcılık özelliği de gayet yerinde. Bu arada far bazını da çok beğendim, bu paletteki farlarla da diğer farlarımla da kullanabiliyorum, ki bence farların kalıcılığını arttıran önemli bir ürün kendisi. 

You get the same amount of finishes with this palette, which is an amazing plus for me. I love the consistency of the eyeshadows as well, they are very soft, the pigmentation is amazing and also the staying power is pretty good. I also like the primer, it works really well with this palette but you can still use it under other eyeshadows. 


Eğer Urban Decay'in Naked paleti sizde varsa, o zaman buna ihtiyacınız olmayabilir. Ama yine de almak isterseniz bence alabilirsiniz, eminim bunu da çok kullanacak yer bulursunuz :) Çok basit, günlük görünüşlerin yanı sıra buğulu gece makyajları da yaratabilirsiniz.

If you have Urban Decay Naked palette, you may not need this one. But, it would still be ok if you purchase this, I'm sure you'll get a lot of use out of it :) You can create simple everyday looks and as well as smokey night time looks
 Üst Sıra  -  Top Row
Alt Sıra  -  Bottom Row

Bu paleti alacaklar listenize koymanızı tavsiye ederim ama önce Sephora'ya gidip farları elinizin üstüne swatchlayıp yapılarını bir de sizin denemenizi tavsiye ederim. Amerika'da 42 $'a Sephora'larda satılıyor, ki bu fiyat Urban Decay'in Naked paletinden daha da düşük (Naked paleti 12 fardan oluşuyor ve 50 $'a satılıyor).

I'd recommend adding this palette to your shopping list, but first you should go to Sephora, swatch the colors and feel the textures yourselves. It retails for $42 in USA, which is less than Urban Decay Naked Palette (You get 12 eyeshadows with Urban Decay Naked and it retails for $50) and you can find it at Sephora. 


♥   youtube  ♥   facebook  ♥

No comments:

Post a Comment

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...