Thursday, September 12, 2013

Elf Wet Gloss Lash & Brow Clear Mascara


Kaşlarımın gür ve kalın olduğu bir sır değil sanırım :) Hal böyle olunca da az çok düzgün gözükmeleri için her gün kaş jeli sürüyorum ve geçtiğimiz yıl boyunca favori ürünüm kesinlikle Elf'in Wet Gloss Lash & Brow Clear Mascara'sı oldu. Sanırım bu dördüncü ya da beşinci alışım, artık hatırlayamıyorum bile :) 

It's not a secret that I have very bushy and thick eyebrows :) So, I have to use a brow gel everyday in order to keep them looking somewhat decent and my favorite brow gel has definitely been Elf's Wet Gloss Lash & Brow Clear Mascara for the past year. I believe it's my either fourth or fifth repurchase, I don't even remember at this point :) 


İki taraflı bir ürün, biri kaşlarınız, diğeri kirpikleriniz için ve ikisi de şeffaf bir jel formülü içinde bulunuyor. Ama ben iki tarafı da kaşlarım için kullanıyorum ve harika performans gösteriyorlar! Arasında fırçalarının dışında bir fark göremedim ve iki fırçayı da denedim kaşlarım için, yine çok bir fark yok, ikisi de görevini yerine getiriyor! Eğer sadece kaş fırçasını kullanmak isterseniz tüplerini değiştiririr ve kirpik tarafına batırıp kullanmaya devam edebilirsiniz. Formülü harika; ne çok ağır, ne çok yapış yapış, kaşlarınız sabahtan akşama kadar hiç bozulmuyor, tek  kelimeyle muhteşem! 

It comes with 2 sides, 1 for your brows, 1 for your eye lashes and both come in a clear gel. However, I use the both sides for my brows and it works great! I didn't notice a difference between the two sides, except that they have different brushes. I tried both brushes and they both get the job done! If you prefer to use the brow brush, you can just flip the tubes and dip the brow brush into the lash side. The formula is great, not too thick or heavy, not sticky, stays put the entire day, it's just so perfect! Bir konuda sizi uyarmadan geçmeyeyim; çok sert bir şekilde uygulandığı taktirde kaşlarınıza çok fazla ürün sürmüş olur ve saç jölesi sürmüş gibi gözükebilirsiniz :) Yani biraz nazik ve hafif bir elle uygularsanız hiç sorun olmaz. Eğer güzel bir şeffaf kaş jeli arıyorsanız bunu denemenizi öneririm. En iyi kısmı da Amerika'da Target'larda 1 $'a satılması! Harika değil mi?

I have to warn you though; if you use it rigorously you can get too much on your brows and end up like you put hair gel all over your eye brows :) You'll be fine if you be gentle and have light hand with it. I highly recommend trying this one out if you are looking for a good brow gel. The best part is tat it's only $1 at Target! How great is that?
♥  youtube     facebook    instagram  

4 comments:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...