Thursday, February 21, 2013

Simli Oje Deseni - Glitter Nail Design

Bu simleri bir kaç ay önce almıştım ve bir süredir farklı denemeler yapma fırsatım oldu. Karar verdim ki en güzel gözüken hali sadece yüzük tırnağına uygulanmış hali. Nasıl mı yapıyoruz? Öncelikle ufak bir kap alın, siminizden biraz dökün, yüzük tırnağınıza parlatıcı ojenizi sürün ve kurumasını beklemeden tüm tırnağınız simle kaplı olana kadar simlerinizi bir kaşık yardımıyla tırnağınıza dökün, simlerin üstüne çok hafif bastırın, kuruması için bekleyin ve kuruduktan sorna tırnağınızın kenarına düşmüş simleri temizleyin ve bu kadar! İşte karşınızda muhteşem parlak çarpıcı ve göz alıcı tırnağınız hazır! Çok kolay değil mi? 


Bunun dışında simlerinizle yapabileceğiniz 2 farklı oje deseni daha paylaştım; fransız manikürü ve aşamalı artan oje deseni. Bunları yapmak da tabiki de önceki oje desenlerim gibi çok kolay... Bu arada, bu desenlerden herhangi birini ya da yarattığınız başka bir deseni facebook sayfamda paylaşmayı unutmayın. Neler yarattığınızı görmeyi çok isterim... Umarım beğenirsiniz! 

I bought these glitters a couple of months ago and I've been playing with them for a while. I'm here to report that these are best when you want to do an accent nail. Just grab a small cup, fill it with glitters, paint your ring nail with a clear topcoat and before allowing the nailpolish to dry, pour the glitters with a spoon onto your nails until the entire nail is covered with glitter, pat your glitters lightly, wait for it to dry and just sweep the glitters which have fallen on your skin and voila! There you have your perfect, shiny, stunning, eye catching accent nail! Isn't it very easy? 


I've also showed 2 more ways to  create different nail designs; french and gradually faded glitter nail designs. These are of course very easy to do just like all of my previous nail designs... Oh, don't forget to send your pictures to my facebook page, if you try any of them or create your own design. I'd love to see what you came up with... Hope you enjoy! 


♥   youtube  ♥   facebook  ♥

No comments:

Post a Comment

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...